Rekreační zařízení Jizerky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační areál Jizerky leží pod severními svahy Jizerských hor, v malebném a klidném místě na okraji obce Bílý Potok. Je dobře dostupný autem, autobusem (500m) i vlakem (1500m).
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve 2 budovách s pokoji a 14 chatkách s celkovou kapacitou 130 míst. Budovy mají celkem 17 pokojů po dvou (8x), třech (7x) a čtyř (2x) lůžkách, oba 4lůžkové a jeden 3lůžkový mají samostatné příslušenství (WC + sprcha), u ostatních pokojů je příslušenství vždy pro dva pokoje (3 + 2 lůžko) dohromady. Chatky jsou pětilůžkové se dvěma ložnicemi (3+2), obývacím pokojem s jednou přistýlkou, WC, sprchou a umyvadlem. Před vchodem je terasa. Možnost zapůjčení dětské postýlky na pokoj i chatku. V areálu jsou dále: restaurace, společenská místnost, učebny vhodné pro školení, místnost pro vlastní vaření, kurt na volejbal s umělým povrchem,dětské hřiště, minigolf, ohniště, parkoviště. 500m od areálu je obchod a pošta. Objekt je možno využívat od jara do podzimu např.pro kursy, školení a školy v přírodě. Bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi). Možnost dopravy minibusem buď k chatě Smědava (847 m.n.m.), která je ideálním východiskem turistických a cyklistických túr nebo na další místa dle dohody.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální prostředí pro aktivní odpočinek: houbaření, turistiku, cykloturistiku, horolezectví. O víkendech (v době letních prázdnin každý den) jezdí cyklobus na Smědavu. V létě možnost koupání v nedalekých Hejnicích. V Hejnicích je také banka, lékárna, lékař, zubař, veterinář, čerpací stanice, kino, knihovna s internetem. Tipy na výlety na www.jizerkybp.unas.cz. Pro skupiny do 28 lidí preferující vlastní vaření nabízíme objekt v Lázních Libverda: Chata Piktych, http://ceskehory.cz/piktych
TOPlist